Inka şifacıları Paqo’lara göre şifa yalnızca evrensel enerjiyle bağ kurmaktır. Zihinsel, fiziksel ya da ruhsal ayrı ayrı çalışmalar yapmak yerine tek bir çalışma, Inka çalışması ile şifa mümkündür. Peki bu çalışmanın özünde ne yer alır?

Inka’lara göre evren saf akan enerjiden oluşur ve tüm evren canlıdır. İnsan bedeni Poq'po denilen şeffaf bir baloncukla çevrilidir ve bu baloncuğun tepesinde niyet ettiğinizde açılabilen diyafram şekline benzer bir açıklık vardır.

İnsan duygularını bastırarak, yargılayarak, korku oluşturarak bu enerjinin tıkanmasına sebep olan tek varlıktır. Bu tıkanıklık “Hucha” diye adlandırılmıştır. Hucha’larımız fiziksel olarak hastalık şeklinde tezahür eder. Hayattan korktukça, akışa izin vermez, huchalar biriktirmeye başlarız. Psikolojik ve fiziksel hastalıklar ile yaşlanma belirtileri de evrensel akışa izin vermediğimiz için tezahür eder.

Temel INKA çalışması ile evrensel enerji ve toprak ana ile yeniden bağlantı kurulur ve şifalanma başlar.

INKA Meditasyonunu herhangi bir meditasyon çalışması gibi uygulayabilirsiniz.

MUTLULUK için INKA MEDİTASYONU İLE EVRENSEL ENERJİYİ HİSSET

INKA Meditasyonu - Müzik: Pure Spirit of Relaxation
00:00 / 00:00

LOVING KINDNESS MEDİTASYONU İLE İYİ HİSSET

Pozitif psikoloji uzmanı Barbara Frederickson ve nörobilim uzmanı Bethany Kok vegal tonu yükselten bir yöntem keşfediyorlar. Loving Kindness meditasyonu adını verdikleri bu yöntem, kendinize ve diğer insanlara iyi dilekler sunduğunuz rehberli bir meditasyon. Bu meditasyonu yaparak olumlu duygular hisseder ve bu hissi başkaları ile ilişkilerinize de taşırsınız; bu vegal tonunuzu güçlendirir ve daha fazla olumlu duygu hissetmeye ve mutlu olmaya başlarsınız. Bu döngünün içine girdikçe vegal tonunuz gün geçtikçe daha da güçlü olmaya başlar. 

 

Vegal Tonun güçlü olması,

Kalp Krizi / Diabet riskini azaltır 

Enflamasyonun daha iyi düzenlenmesini sağlar/ Kronik enflamasyondan korur 

Ben - öteki ayrımını azaltır / Sosyal ilişkileri keyifli bulmamızı sağlar / Yeni insan tanıma kaygısını azaltır

Telif Hakkı © 2014-2020 İrem Ülgü Orhan. Tüm Hakları Saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır. https://www.iremulgu.com/

ADRES

Kadıköy, MODA - İstanbul

​bilgi@iremulgu.com

Tel:
+90 532 606 86 47

ÜYELİK

SOSYAL MEDYA KANALLARI​​

  • Instagram - Black Circle
  • YouTube
  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • Vimeo - Black Circle