H.U.B. (Happy United Beings) Coaching & Consulting, birliğin farkında olan, potansiyelini gerçekleştirmek için çabadan kaçınmayan, mutluluğun gerçek anlamını bilen ve tüm bunların getirilerinden faydalananların yaşadığı bir dünyaya katkıda bulunma amacı ile kurulmuştur.

 

“Bir”lik ve “Mutluluk” kavramlarının yalnızca bir arada olduklarında açığa çıkabilecekleri bilinci temelinde; birey ve kurumların potansiyellerine ulaşmaları için gerekli araçları koçluk, danışmanlık ve eğitimler aracılığı ile sunmaktadır. 

HUB teknik olarak pek çok anlama gelir, ama en temelde birden fazla şeyi birbirine bağlayan ve mesajların her bir bağlantı noktasına akmasını sağlayan merkez demektir.

 

HUB Coaching & Consulting'in misyonu, birey ve şirketlerin işine yarayacak, hayatlarını daha iyi hale getirecek araçları, bilimsel bilgiden, özden, merkezden alıp dağıtmaktır. 

Birey ve şirketlere odaklarının ne kadar önemli olduğunu hatırlatmak, onları bir arada, güçlü, başarılı ve mutlu tutacak bilgi ve yöntemlerle güncellemektir.

ÖZ’ün ya da merkezin aslında insani değerlerle, bir olmanın gerekliliklerini yerine getirerek, potansiyelini gerçekleştirmek için çabada olarak ve dolayısıyla mutlu olarak kendini ortaya çıkardığını aktarmaktır.

 

HUB aynı zamanda Farsça’da güzel, iyi, hoş, aşk, sevgi ve dost anlamlarına gelir. HUB Coaching & Consulting de tüm bu kavramlar çerçevesinde hizmet verme misyonuna sahiptir.

Telif Hakkı © 2014-2020 İrem Ülgü Orhan. Tüm Hakları Saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır. https://www.iremulgu.com/

ADRES

Kadıköy, MODA - İstanbul

​bilgi@iremulgu.com

Tel:
+90 532 606 86 47

ÜYELİK

SOSYAL MEDYA KANALLARI​​

  • Instagram - Black Circle
  • YouTube
  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • Vimeo - Black Circle