HAKKINDA

Misyon

HUB Coaching & Consulting, hayata verilmesi gereken değeri hatırlamak amacı ile kurulmuştur. Kişi ve kurumların içlerindeki potansiyelleri keşfetmelerine yardım etmek ve atmaları gereken adımlarda onlara yol arkadaşlığı yapmak HUB Coaching & Consulting'in temel görevidir.

Bilimsel gelişmeler ışığında, birey ve kurumlara daha kaliteli ve tatmin bir hayat sürdürmeleri ve bu etkiyi gelecek nesillere aktarmaları için ihtiyaçları olan araçları sağlamak, bilimsel Mutluluk ile ilgili farkındalık oluşturmak ve bunu keyifle hayatlarına katmaları için bireyleri motive etmek; nihai olarak toplumsal bilincin gelişmesine katkıda bulunmak temel misyonunu oluşturur. 

Merhaba, ben İrem Ülgü Orhan;

İçindeki sana özgü potansiyeli fark edip hayatına değer katmak için gerekli araçları sunarak, fark yaratmana şahit olmak için buradayım. Mutlu olmanın bir tercih olduğunu ve hayatta hemen hemen her konuda başarılı olmak için gerekli olan şeyin çözüm odaklı olmak olduğunu fark ettiğimden beri, karşılaştığım her bireye bunları anlatma arzusu taşıyorum. Nitekim hemen hemen her gün, mesleğim aracılığı ile bunu yapma fırsatım oluyor. Dolayısı ile işim aslında kişiliğimin çok sevdiğim bir parçasını oluşturuyor. 

Hayatını düzenlemek veya işini geliştirmek için bana geldiğin zaman, istediğin hedefe doğru emin adımlarla yürüdüğüne emin olmak için elimdeki tüm mesleki imkanları kullanıyorum. Bu ortaklık sırasında profesyonelliği, dürüstlüğü, ahlakı, bilgi birikimini ve sabrı hep yanımda taşıyorum. Tabii ki tüm bu sürecin her ikimiz için de keyifli bir şekilde ilerlemesi için kendim olmayı elden bırakmıyorum. 

Seni belki de kimsenin dinlemediği kadar dikkatle dinliyorum çünkü söylediklerin kadar söylemediklerini de duymam gerekiyor. İsteklerinin, gerçekten kendi arzunla hayatına çekmek istediğin hedefler olup olmadığını anlaman için sorulmamış soru bırakmıyorum. Bu hedeflere ulaşmak için neler yapman gerektiğini, uzun-orta-kısa vadeli hedefler şeklinde planlayarak somutlaştırman için seni yönlendiriyorum. Bazen yüzleşmen gereken, kendine itiraf edemediğin konular ile yüzleşmene ve bu ağırlıkları üzerinden atmana yardım ediyorum. 

Tüm bunları keyif alarak yaptığımı bilmeni isterim. Kendi değerini fark etmen, hayatında yapmak istediğin değişimleri gerçekleştirmen, aslında her şeyin sanıldığı kadar zor olmadığını fark etmen beni en az senin kadar mutlu ediyor.

Toplumsal bilinçlenmenin yalnızca bireysel bilinçlenme aracılığı ile olabileceğine inanıyorum. Dolayısı ile kendi özünü hatırlayan, potansiyelini gerçekleştiren her bireyin çevresini aydınlatacağını ve toplumu bir adım ileri götüreceğini düşünüyorum. Hep birlikte bu bilinçlenmenin birer parçası olmayı diliyorum. 

 

Telif Hakkı © 2014-2020 İrem Ülgü Orhan. Tüm Hakları Saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır. https://www.iremulgu.com/

ADRES

Kadıköy, MODA - İstanbul

​bilgi@iremulgu.com

Tel:
+90 532 606 86 47

ÜYELİK

SOSYAL MEDYA KANALLARI​​

  • Instagram - Black Circle
  • YouTube
  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • Vimeo - Black Circle