ŞİRKET İÇİ PERSONEL EĞİTİMLERİ

PROFESYONEL HAYATTA ETKİLİ İLETİŞİM EĞİTİMİ

 

Günümüzde duygusal zekası (EQ) yüksek olan bireylerin iş yaşantısında daha başarılı olduğu ve bu bireylerin kuruma daha fazla katkı sağladığı bilinmektedir. Duygusal zekanın yüksek olduğu kurumlarda çalışanlar, müşteriler, tedarikçiler ve hissedarlar ile olan ilişkiler daha etkin yürütülmekte, istek ve beklentiler daha iyi anlaşılmakta ve karşılanmaktadır. Böylece kurum çalışanlarını ve müşterilerini kendisine bağlamayı başarabilmektedir.

 

Bunların yanı sıra, yapılan araştırmalara göre beyin mutluluk avantajı olarak tanımlanan, pozitifte olduğu durumda, stresli veya nötr durumda olduğundan çok daha iyi çalışır ve %31 oranında daha üretkendir. Enerji seviyesi, odaklanma ve yaratıcılık seviyeleri, beyin pozitif durumdayken gözle görülür şekilde yükselir. Dolayısı ile daha fazla, daha hızlı ve daha akıllıca çalışma mümkündür. 

 

"Profesyonel Hayatta Etkili İletişim" eğitimi ile çalışanların duygusal zeka düzeylerinin gelişimi, daha keyifli ve huzurlu bir çalışma ortamı, takım ruhunun yaratılması ve performansın yükselmesi hedeflenir. Amaç çalışanların özgüvenli, iletişim kabiliyetleri güçlü, hayır deme becerisine sahip, çözüm odaklı bireyler haline gelmeleridir. Kendini tanıyan, empati kurabilen ve dolayısıyla iyi iletişim kurabilen personel şirket için en büyük sermayelerden biri olma özelliğindedir. 

 

Kurumunuzun duygusal zekasını geliştirmek ve başarıyı çalışanlarınıza yatırım yaparak elde etmek için hemen iletişime geçin. 

 

Telif Hakkı © 2014-2020 İrem Ülgü Orhan. Tüm Hakları Saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır. https://www.iremulgu.com/

ADRES

Kadıköy, MODA - İstanbul

​bilgi@iremulgu.com

Tel:
+90 532 606 86 47

ÜYELİK

SOSYAL MEDYA KANALLARI​​

  • Instagram - Black Circle
  • YouTube
  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • Vimeo - Black Circle